Založ si blog

Letiská

Je úžasné ako slovenské opozičné a koaličné politické figúrky svorne držia bobríka mlčania o skutočnom dôvode intenzívnej snahy amíkov o nezištnú modernizáciu našich letísk. Zdá sa, že už druhý pokus o prípravu na vojnu proti Rusku v tomto storočí sú v plnom prúde. Amíci majú svoje ciele v snahe o svetovládu a je im úplne jedno, že spätný ničivý /obranný/ úder dopadne na Slovensko. Vidieť, že myslenie amíkov sa od doby salónov a vyhladzovacej vojny proti indiánom vôbec. nezmenilo Degeneratívne gény v krvi anglosasov prežívajú dodnes. Fandím časti našich politikov, ktorí sa aspoň fingovanými argumentami snažia tomuto zabrániť. Buďme však realisti. Myslíte, že v prípade agresívnej vojny proti Rusku by sme s našou symbolickou armádou a skorumpovanými politikmi  zabránili amíkom v zneužití našej krajiny pre choré svetovládne plány. Mnohonásobne väčšie krajiny to nedokázali .“Nuž Boh ochraňuj Ameriku i Slovensko“.

Boh ochraňuj Slovensko.

22.07.2019

Dvaja platení provokatéri (50-70 € denne) doviezli auto hnoja z východu pred parlament a vysypali ho vedľa základovej jamy pre budúci národný symbol (vlajkový stožiar). Na pôvodný zámer viac »

M. R. Štefánik

06.05.2019

Pri výročí tragickej smrti M.R.Štefánika nám ako na filmovom plátne prebiehajú tragické osudy významných Slovákov. Ľudovít Štúr, M .R. Štefánik, Alexander Dubček. Ich tragické úmrtia viac »

List redaktorovi revue VALKA

23.04.2019

Vážený pán Uram, zaujal ma Váš článok " Pád Berlína" , popisujúci posledné dni "tisícročnej ríše". Škoda, že ste sa nevyhli módnemu pľutiu na ruský národ. Farebné zvýraznenými viac »

počasie

Po horúčave zvrat v počasí! Dorúti sa jemný dážď aj búrky

18.08.2019 17:30

Pozrite si videopredpoveď počasia TV Pravda s hydrológom Michalom Hazlingerom na pondelok s výhľadom na celý týždeň.

ministerstvo zdravotníctva

Ministerstvo zdravotníctva nepredloží stratifikáciu ako ústavný zákon

18.08.2019 16:42

Smer sa vyjadril, že nepodporí návrh zákona o stratifikácii nemocníc, ak ho Ministerstvo zdravotníctva predloží ako obyčajný zákon.

mobil, smartfón, telefón, poistenie, internet, wifi, ruka, komunikácia, lietadlo, cestovanie

Nábytok, modemy, routery z Číny. USA ich škrtli z dodatočných ciel

18.08.2019 16:00

Nábytok, detské potreby, internetové modemy a routery nebudú patriť do zoznamu výrobkov, na ktoré v septembri dajú USA nové clá vo výške 10 %.

Británia boris johnson Londýn brexit vláda nová schôdza

Viac ako 100 poslancov žiada Johnsona, aby okamžite zvolal parlament

18.08.2019 15:40

Krajina podľa poslancov čelí pre brexit stavu núdze a parlament musí byť zvolaný skôr, než 3. septembra po prázdninách.

jozef44

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 8289x
Priemerná čítanosť článkov: 1382x

Autor blogu

Kategórie