Založ si blog

Letiská

Je úžasné ako slovenské opozičné a koaličné politické figúrky svorne držia bobríka mlčania o skutočnom dôvode intenzívnej snahy amíkov o nezištnú modernizáciu našich letísk. Zdá sa, že už druhý pokus o prípravu na vojnu proti Rusku v tomto storočí sú v plnom prúde. Amíci majú svoje ciele v snahe o svetovládu a je im úplne jedno, že spätný ničivý /obranný/ úder dopadne na Slovensko. Vidieť, že myslenie amíkov sa od doby salónov a vyhladzovacej vojny proti indiánom vôbec. nezmenilo Degeneratívne gény v krvi anglosasov prežívajú dodnes. Fandím časti našich politikov, ktorí sa aspoň fingovanými argumentami snažia tomuto zabrániť. Buďme však realisti. Myslíte, že v prípade agresívnej vojny proti Rusku by sme s našou symbolickou armádou a skorumpovanými politikmi  zabránili amíkom v zneužití našej krajiny pre choré svetovládne plány. Mnohonásobne väčšie krajiny to nedokázali .“Nuž Boh ochraňuj Ameriku i Slovensko“.

porošenko, Lagarde

Ukrajina môže prísť o finančnú injekciu

20.03.2019 13:00

Veľký balík peňazí je pripravený, ale veritelia možno nepošlú ani jeden dolár.

google, internet,

Google dostal od Bruselu tretiu pokutu, tentoraz 1,49 miliardy eur

20.03.2019 12:56

Americký internetový gigant Google dostal už tretiu pokutu od Európskej komisie za zneužívanie svojho postavenia na trhu.

peniaze, úver, euro

DSS v II. pilieri vlani zmenilo až 27-tisíc sporiteľov

20.03.2019 12:47

V druhom dôchodkovom pilieri si na dôchodok ku koncu minulého roka sporilo takmer 1,49 milióna sporiteľov, čo bolo medziročne viac o 61,7 tisíca osôb.

polícia, hodnotenie

Colníci odhalili nádoby s látkami, poškodzujúcimi ozónovú vrstvu

20.03.2019 12:38

Nádoby obsahovali látky, ktoré sú verejnosti známe pod pojmom fluórované skleníkové plyny.

jozef44

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 871x
Priemerná čítanosť článkov: 871x

Autor blogu

Kategórie

Archív