Založ si blog

Letiská

Je úžasné ako slovenské opozičné a koaličné politické figúrky svorne držia bobríka mlčania o skutočnom dôvode intenzívnej snahy amíkov o nezištnú modernizáciu našich letísk. Zdá sa, že už druhý pokus o prípravu na vojnu proti Rusku v tomto storočí sú v plnom prúde. Amíci majú svoje ciele v snahe o svetovládu a je im úplne jedno, že spätný ničivý /obranný/ úder dopadne na Slovensko. Vidieť, že myslenie amíkov sa od doby salónov a vyhladzovacej vojny proti indiánom vôbec. nezmenilo Degeneratívne gény v krvi anglosasov prežívajú dodnes. Fandím časti našich politikov, ktorí sa aspoň fingovanými argumentami snažia tomuto zabrániť. Buďme však realisti. Myslíte, že v prípade agresívnej vojny proti Rusku by sme s našou symbolickou armádou a skorumpovanými politikmi  zabránili amíkom v zneužití našej krajiny pre choré svetovládne plány. Mnohonásobne väčšie krajiny to nedokázali .“Nuž Boh ochraňuj Ameriku i Slovensko“.

peniaze, úver, euro

DSS v II. pilieri vlani zmenilo až 27-tisíc sporiteľov

20.03.2019 12:47

V druhom dôchodkovom pilieri si na dôchodok ku koncu minulého roka sporilo takmer 1,49 milióna sporiteľov, čo bolo medziročne viac o 61,7 tisíca osôb.

polícia, hodnotenie

Colníci odhalili nádoby s látkami, poškodzujúcimi ozónovú vrstvu

20.03.2019 12:38

Nádoby obsahovali látky, ktoré sú verejnosti známe pod pojmom fluórované skleníkové plyny.

Brigita Schmögnerová

Schmögnerová o emóciách v kampani, bohatých sponzoroch a médiách

20.03.2019 12:31

Brigita Schmögnerová v rozhovore pre TV Pravda hovorí, že v kampani v týchto prezidentských voľbách zatiaľ dominujú emócie nad racionálnym zvažovaním.

remišová

Remišová: Slovensko príde o 81 miliónov, ktoré mohli využiť vedci a univerzity

20.03.2019 12:25

Minulý rok nám údajne kvôli zlému čerpaniu eurofondov prepadlo 27 miliónov eur.

jozef44

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 871x
Priemerná čítanosť článkov: 871x

Autor blogu

Kategórie

Archív